Hakkımızda

“Hastamız, kliniğimizdeki en önemli varlığımızdır.”

Bu misyon ile tüm diş hekimliği branşlarına ilişkin tedavi hizmetini, alanında uzman hekimlerin yer aldığı kaliteli bir ağız ve diş sağlığı kliniği çatısı altında almanın, herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Gelişen teknoloji ve tekniklere uyum sağlayan, çağdaş ve uzman ekibimizle, her zaman kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

DentDizayn Ailesi

UZMAN EKİBİMİZ

Msc. Dt. Z. Eser ESENER

A

 

16.10.1983 tarihinde Isparta’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Isparta’da tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 2008 yılında mezun oldum.

Aynı yıl asteğmen olarak vatani görevimi yapmak üzere Diyarbakır’a gittim. 2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Estetik Diş Hekimliği dalında master programına başladım. 2011 yılında ‘’Farklı Cila Yöntemlerinin Nanofil ve Mikrohibrit Kompozitlerin Renkleşmesi Üzerine Olan Etkisinin İn Vitro Olarak İncelenmesi’’ adlı tezimi sunarak Msc. ünvanını almaya hak kazandım.

2011-2015 yılları arasında Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde estetik diş hekimi olarak görev yaptım. Hayatımı birleştirdiğim sevgili eşim Simge Diren Esener ile birlikte 2015 yılında, diş hekimliğinde ayrı uzmanlık dallarımızın bize kattığı değerleri ortaya koyarak hastalarımıza en iyi tedavi hizmetini sunmayı amaçlayarak kendi kliniğimizde hizmet vermeye başladık.

Eser Esener

Dr. Dt. Can MUŞTU

A

 

1985 yılında İstanbul’da doğan Dr. Ünalp Can Muştu, Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek ve 2011 yılında mezun oldu. Aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlayarak 2016 yılında doktora eğitimini tamamladı ve doktor ünvanını aldı. Çalışmalarını özel kliniklerde sürdürdükten sonra 2017 yılında DentDizayn Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerini kurdu.

Dr. Ünalp Can Muştu çalışmalarına DentDizayn Sancaktepe şubesinde devam etmektedir. Türk Ortodonti Derneği, American Association of Orthodontics ve World Federation of Orthodontists kuruluşlarına üyedir.

Can Muştu

Yrd. Doç. Dr. Simge Diren ESENER

A

 

13.10.1985 tarihinde Kıbrıs’ta doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra 2002-2008 yılları arasında Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimimi tamamladım.Daha sonra 2009-2014 yılları arasında aynı üniversitenin Ortodonti Ana Bilim dalında doktora eğitimimi tamamladım ve Ortodonti Uzmanı ünvanını almaya hak kazandım.2014-2015 yılları arasında Özel Acarkent Dentgroup Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği, Özel Dent 10 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Özel Maksident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ortodonti uzmanı olarak çalıştım.2015 yılında ise sevgili eşim Ziya Eser Esener ile birlikte uzmanlık dallarımız birbirini tamamlaması neticesinde hastalarımıza en iyi tedavi hizmetini verebilmek için kendi kliniğimizde çalışmaya başladık. Türk Ortodonti Derneği (TOD) ve Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesiyim.

Simge Diren Esener

Dt. Ekin ÖZDEMİR

A

 

19.06.1992’de Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. 2015 senesinde Hacettepe Üni. Diş Hek. Fakültesi’nden mezun oldum. Aynı seneyi takiben mesleğimle ilgili kurs, eğitim ve faaliyetlere katıldım. 2018 senesinin ocak ayı itibari ile Özel DentDizayn Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğimi icra etmekteyim.

Ekin Özdemir

Msc. Dt. Burak SAYDAM

A

Msc. Dt. Burak SAYDAM
 

02,06,1983 tarihinde adapazarında doğdum. İlk,orta ve lise eğitimimi istanbulda tamamladıktan sonra 2008 yılında Yeditepe üniversitesinden mezun oldum. Aynı yıl Yeditepe üniversitesi ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi  bölümünde master eğitimine başladım.2011 senesinde atrofik alveolar kretlerin ogmentasyonunda implant başarısının değerlendirilmesi adlı tezimi sunarak diş hekimliğinde ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi bölümünde Msc ünvanını almaya hak kazandım.2011 yılından itibaren çeşitli klinik ve hastanelerde çene cerrahı olarak çalıştım. 2015 senesinden bu yana dentdizayn bağdat caddesi şubesi ve 2018 senesinden buyanada dendizayn sancaktepe ağız ve diş sağlığı polikliniğinde çalışmaktayım.

Burak Saydam

Search

+
Randevu Alın : 0216 622 62 62